Gi Group Sp. z o.o.

Agent Celny

Miejsce pracy: Gdynia

Zadania:

  • sporządzanie dokumentacji celnej
  • dokonywanie zgłoszeń celnych
  • reprezentowanie klientów firmy przed organami celnymi

Wymagania:

  • uprawnienia agenta celnego (aktualny wpis na listę agentów celnych)
  • doświadczenie w pracy na stanowisku agenta celnego - min. 2 lata
  • bardzo dobra praktyczna znajomość przepisów celnych
  • wykształcenie co najmniej średnie
  • biegła obsługa pakietu MS Office oraz programu WinSAD
  • komunikatywność, sumienność oraz odpowiedzialność

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ustalonej pozycji na rynku
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • dodatkowe benefity: karta multisport, ubezpieczenie grupowe, opieka medyczn

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.