Agent Celny praca Agencja Celna Międzyrzec Podlaski

TSL Polska Sp. z o.o.

21-560, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Dokonywanie zgłoszeń celnych (NCTS, ECS)
Wypełnienia dokumentów celnych (CMR, Carnet TIR)
Kompletacja niezbędnych dokumentów do realizacji odpraw celnych
Prowadzenie odpraw w procedurze uproszczonej
Reprezentowanie firmy przed organami celnymi oraz klientami

Wymagania

Mile widziana umiejętość elektronicznego zgłoszenia celnego – EPI wysyłanego do organów celnych Republiki Białorusi
Wymagania
Mile widziana znajomość języka rosyjskiego
Tylko z doświadczeniem na podobnym stanowisku
Znajomość procedur i przepisów przy odprawach tranzytowych w procedurze uproszczonej
Bardzo dobra organizacja pracy
Dobra znajomość jednego z programów celnych oraz Pakietu MS Office (Word, Excel)
Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
Systematyczność, terminowość
Dokładność, sumienność, odpowiedzialność

Prezentacja firmy

TSL Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
1PLN - 1PLN / Yearly (Brutto)
Premie, dodatki:
wynagrodzenie do uzgodnienia, premie w zależności od wyników pracy w
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców