After School nanny / Warszawa Wilanów / marzec 2017

Prowork.PL

Wilanów/Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Międzynarodowa rodzina w Wilanowie poszukuje niani na popołudnia dla 7 letniego dziecka. Opieka 5 dni w tygodniu x 4 godziny popołudniami. Jeśli chcesz pracować jako niania/babysitter dla międzynarodowej rodziny w Warszawie- Wilanowie, prześlij CV. Expat family in Warsaw is looking for English speaking nanny/babysitter in Warsaw from March 2017.

Międzynarodowa rodzina w Warszawie Wilanów poszukuje troskliwej niani z dobrym angielskim do popołudniowej opieki (5 dni w tygodniu - pon. - pt. 16.30-21.00) nad 7 letnim dzieckiem. Obowiązki: odebranie dziecka ze szkoły, samodzielna opieka nad dzieckiem, przygotowanie i podanie posiłku, zabawy. Mile widziana osoba studiująca zaocznie z doświadczeniem jako Au Pair za granicą. Rozpoczęcie od marca 2017.

Wymagania

Doświadczenie i entuzjazm do opieki nad dziećmi
Mile widziane doświadczenie Au Pair w USA czy UK
Dobry angielski
Niania powinna być osobą entuzjastyczną, otwartą i odpowiedzialną
Dyspozycyjnośc do opieki nad dzieckiem 5 razy w tygodniu pon. do pt. w godzinach 16.30- 21.00
Preferowana osoba mieszkająca w rejonie Wilanowa

Warunki
wynagrodzenie ok. 20 zł/godzina

Procedura rekrutacyjna
W przypadku zainteresowania ofertami pracy jako babysitter/niania /nanny for expat family in Warsaw 2017 prosimy o przesłanie CV w j. angielskim oraz rejestrację w naszym serwisie.

Prezentacja firmy

Prowork PL Profesjonalny dobór personelu <br/>ProworkPL MED - Rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/03/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat - popołudnie
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inne