Adwokat_współpraca z dużą firmą finansową

Profi Credit Polska S.A.

43-300 Bielsko-Biała, śląskie

PROFI CREDIT Polska S.A. jest vice liderem polskiego rynku pożyczkowego i jednym z największych pracodawców w regionie Podbeskidzia.

Do struktur Spółki PROFI CREDIT Polska S.A. poszukujemy pracowników i współpracowników o różnorodnych kwalifikacjach i kompetencjach. Stwarzamy możliwości pracy zarówno osobom o bogatym doświadczeniu, jak i tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją drogę zawodową.

Zakres zadań:

  • zapewnianie Spółce bieżącej obsługi prawnej,
  • reprezentowanie firmy w sporach sądowych i pozasądowych,
  • opracowywanie i opiniowanie umów i regulaminów,
  • opiniowanie i doradztwo w sprawach dotyczących stosowania przepisów prawnych,
  • aktywne wspieranie Spółki w realizacji projektów biznesowych.

Oferta Spółki:

  • umowa współpracy z drugą, największą Spółką pożyczkową w Polsce,
  • możliwość współdziałania z Zarządem, Radą Nadzorczą Spółki i zespołem prawnym,
  • zdobywanie cennego doświadczenia,
  • wyzwania zawodowe, pozwalające na rozwój.

Miejsce pracy: 43-300 Bielsko-Biała

Profil Adwokata, którego poszukujemy:

  • ukończona aplikacja adwokacka i wpis na listę adwokatów,
  • minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą prawną dużej firmy/ korporacji,
  • praktyka w stosowaniu przepisów prawa cywilnego i gospodarczego,
  • wiedza w zakresie prawa konsumenckiego (w tym ustawy o kredycie konsumenckim) oraz znajomość aktualnego orzecznictwa sądowego i urzędu antymonopolowego w sprawach konsumenckich,
  • doświadczenie w procesach negocjacyjnych,
  • j. angielski opanowany w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację w prawniczą w mowie i piśmie,
  • pełna dyspozycyjność do współpracy w siedzibie Spółki, w Bielsku-Białej.