Opis stanowiska pracy

Kancelaria Prawna Skarbiec - lider w doradztwie strategicznym dla przedsiębiorstw. Oferujemy kompleksową obsługę prawną, podatkową i księgową. Tylko na przestrzeni ostatnich trzech lat świadczyliśmy usługi na rzecz ponad tysiąca firm, reprezentując je w sprawach o łącznej wartości ponad sześciu miliardów złotych. Od lat jesteśmy wyróżniani w prestiżowych zestawieniach firm prawniczych w Polsce i na świecie.

W związku z rozwojem Kancelarii poszukujemy Adwokatów/Radców Prawnych, którzy posiadają doświadczenie w wielopłaszczyznowej obsłudze przedsiębiorców w zakres której wchodzi doradztwo w obszarze korporacyjnym, wspieranie działalności operacyjnej Klientów oraz doradztwo podatkowe.

Nasze oczekiwania:

  • Adwokat/ Radca prawny z minimum 10-letnim doświadczeniem w zakresie obrotu gospodarczego, w tym doświadczenie w obszarze spraw karnych gospodarczych.
  • Znajomość i praktyka w stosowaniu prawa podatkowego.
  • Zdolność analitycznego myślenia i szybkiego dostrzegania zagrożeń.
  • Doświadczenie i umiejętność budowania relacji z Klientami.
  • Samodzielność i odpowiedzialność.
  • Terminowość, sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o współpracę.
  • Samodzielność oraz możliwość rozwoju zawodowego.
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i kompetencji.
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych: opiekę medyczną LuxMed z bezpłatną usługą stomatologiczną, lekcje języka angielskiego oraz kartę sportową Benefit.

Kandydatów spełniających kryteria podane w ogłoszeniu prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych składających się z CV i listu motywacyjnego:

Prezentacja firmy

Kancelaria Prawna Skarbiec - lider w doradztwie strategicznym dla... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Ponad 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Prawo / Prokuratura, Praca Obsługa klienta, Praca Administracja biurowa, Praca Inne