Opis stanowiska pracy

KPRF Law Office poszukuje doświadczonego radcy prawnego lub adwokata. Do działu Najmu Komercyjnego szukamy specjalisty oraz pasjonata, dla którego liczy się przede wszystkim zrozumienie biznesowych potrzeb Klienta i najwyższy standard świadczonych usług.

Zakres obowiązków:
•tworzenie projektów umów najmu powierzchni komercyjnych,
•sporządzanie i negocjowanie zapisów umów najmu,
•sporządzanie i negocjowania aneksów modyfikujących umowy najmu,
•opiniowanie i weryfikacja treści dodatkowych umów i porozumień,
•czynny udział w negocjacjach biznesowych,
•bieżąca obsługa korporacyjna.

Wymagania

•tytuł zawodowy adwokata lub radcy prawnego,
•doświadczenie w tworzeniu i negocjowaniu umów najmu komercyjnego,
•biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
•umiejętność pracy w zespole, umiejętność współpracy, przejawianie inicjatywy,
•znajomość polskiego rynku nieruchomości komercyjnych będzie dodatkowym atutem,
•dyspozycyjność.

Prezentacja firmy

KPRF Law Office świadczy usługi kompleksowej obsługi prawnej i biznesowe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura