Opis stanowiska pracy

KPRF Law Office poszukuje doświadczonego radcy prawnego lub adwokata. Do działu Najmu Komercyjnego szukamy specjalisty oraz pasjonata, dla którego liczy się przede wszystkim zrozumienie biznesowych potrzeb Klienta i najwyższy standard świadczonych usług.

Zakres obowiązków:

•tworzenie projektów umów najmu powierzchni komercyjnych,

•sporządzanie i negocjowanie zapisów umów najmu,

•sporządzanie i negocjowania aneksów modyfikujących umowy najmu,

•opiniowanie i weryfikacja treści dodatkowych umów i porozumień,

•czynny udział w negocjacjach biznesowych,

•bieżąca obsługa korporacyjna.

Wymagania

•tytuł zawodowy adwokata lub radcy prawnego,

•doświadczenie w tworzeniu i negocjowaniu umów najmu komercyjnego,

•biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

•umiejętność pracy w zespole, umiejętność współpracy, przejawianie inicjatywy,

•znajomość polskiego rynku nieruchomości komercyjnych będzie dodatkowym atutem,

•dyspozycyjność.

Prezentacja firmy

KPRF Law Office świadczy usługi kompleksowej obsługi prawnej i biznesowe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura