Opis stanowiska pracy

Nasza Międzynarodowa Kancelaria skoncentrowana jest na procesach dot. prawa cywilnego, gospodarczego, administracyjnego oraz na procesach odszkodowawczych, zyskując szerokie uznanie w kraju i za granicą.

Kancelaria świadczy wszechstronne usługi prawne, zarówno w zakresie spraw prowadzonych przed sądami i innymi organami orzekającymi, jak i bieżącej, profesjonalnej obsługi prawnej. Specjalnością Kancelarii są skomplikowane sprawy, wśród nich ciężkie gatunkowo i zawiłe procesy odszkodowawcze. W szczególności Kancelaria specjalizuje się w dochodzeniu praw Klientów na drodze sądowej, gdzie wymagane są umiejętności efektywnego prowadzenia sporów oraz opracowania długofalowej strategii procesowej. Zleconą sprawę prowadzimy aż do momentu zaspokojenia roszczeń naszego Klienta poprzez doprowadzenia do wykonania wyroku.

Zapewniamy profesjonalną obsługę prawną firm i przedsiębiorstw, w tym również spółek prawa handlowego i spółek akcyjnych, włącznie ze spółkami notowanymi na giełdzie. Uzyskujemy najwyższe odszkodowania i zadośćuczynienia!

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:
Adwokat, Radca Prawny - bezpośredni kooperant, Partner Kancelarii
(na terenie: Gdańsk, Tczew, Gdynia, Poznań, Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, jak również przyjmujemy do współpracy kooperantów z terenu całej Polski i poza jej granic) - spotkania biznesowe dot. bezpośredniej kooperacji odbywają się w Gdańsku, Tczewie, Nordenham lub Dublinie

Główne zadania kooperanta:

- ścisła współpraca z władzami korporacji;

- profesjonalna obsługa spraw i zleceń pozyskanych;

- uczestnictwo w konultacjach i kolegiach wewnętrznych;

- umiejętność współpracy na postawie zasad międzynarodowych w prawnej obsłudze klientów tzn. „No win - no fee” oraz „Success fee”;

- analiza matariałów dowodowych;

- wstępne rozpatrzenie sprawy;

- opracowanie i interpetowanie dokumentów;

- przygotowanie i sporządzenie wezwań, pozwów, pism procesowych, dokumentów etc.;

- wsparcie w sprawach sądowych;

- udzielanie porad prawnych;

- zastępstwa procesowe przed Sądami I i II instancji oraz Sądem Najwyższym;

- samodzielne prowadzenie postępowań przed instytucjami odwoławczymi, w tym przed KNF, RU, UFG, PIU, PBUK, RPO, WK ds. OoZM;

- kompleksowe doradztwo prawne w zakresie prowadzonych czynności;

- praktyczne użycie prawa pracy, cywilnego, karnego, handlowego, międzynarodowego oraz praw zapisanych w kodeksach;

- biegła interpretacja Orzecznictw SA i SN;

- nadzór nad prowadzonymi sprawami i zleceniami;

- monitoring zmian prawnych w zakresie prowadzonej przez Kancelarię działalności;

- kompleksowa obsługa dużych podmiotów gospodarczych;

- przyjmowanie klientów indywidualnych w zakresie wszelakich aspektów prawnych;

- zastępstwo procesowe;

- inne czynności prawne.

Wymagania

Wymagania od kooperanta:

- wykształcenie wyższe prawnicze;

- posiadanie uprawnień do wykonywania zawodu Radcy Prawnego lub Adwokata, ew. będącego w toku zdobywania uprawnień zawodowych;

- profesjonalna wiedza z zakresu art. 445 KC, 446 KC, 448 KC, 444 KC, 447 KC, 805 KC, 819 KC, 822 KC, 442 KC, 118 KC, 792 KC, 851 KC, 336 KC, 376 KC, 441 KC,  etc. - wszelkich innych art. i przepisów związane oraz powiązane z odszkodowaniem i zadośćuczynieniem;

- biegła znajomość orzecznictw oraz zastosowania artykułów wg. Działu III KC;

- profesjonalne zastosowanie przepisów ustawy z dnia 10.08.1997 r. oraz ustawy z dnia 03.08.2008 r. w sprawach i procesach odszkodowawczych;

- znajomość KC, KPC, KK, KKS, KPA, KSH, KP;

- biegła interpretacja Orzecznictw SA i SN oraz monitoring zmian prawnych w zakresie prowadzonej przez Kancelarię działalności;

- prowadzenie spraw prawnej windykacji należności oraz obsługi przedsiębiorstw z zakresu pomocy prawnej;

- udzielanie jednarazowych porad prawnych;

- sporządzanie pism w sprawach pozyskanych;

- Prowadzenie Sprawy - profesjonalizm obsługi Klienta to przyjęcie pełnomocnictwa zleconego przez Klienta i pełne zastępstwo Klienta - w procesie lub innej sprawie. Polega na pełnym zastępstwie przed sądem lub innym organem, oczywiście wiąże się to ze stałym kontaktem z Klientem zarówno w siedzibie kooperanta, siedzibie korporacji, na bezpośrednim spotkaniu jak i telefonicznie;

- doradztwo prawne;

- prowadzenie i kontrola nad procesem uzupełnienia dokumentacji w sprawie zleconej;

- profesjonalizm, uczciwość, rzetelność i umiejętność współpracy na postawie zasad międzynarodowych w prawnej obsłudze klientów tzn. „No win - no fee” oraz „Success fee.

Jedyne co musisz zrobić to już teraz złożyć swoje CV i odbyć ze mną spotkanie biznesowe - rozmowę biznesową, na której wspólnie ustalimy podstawy oraz szczegóły naszej współpracy.

Dziękujemy za powierzone nam zaufanie!!!! Do zobaczenia!!!!

Prezentacja firmy

Kancelaria Klonowski świadczy wszechstronne usługi prawne, zarówno w zak... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/06/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Czas trwania umowy
Współpraca biznesowa na lata!
Liczba wakatów:
25
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
1PLN - 1 000 000PLN / Yearly (Brutto)
Premie, dodatki:
Jak współpracować, to tylko z najlepszymi! Dla najlepszych oferujemy udział w zyskach Kancelarii!
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura