AdReal Software Support

Gemius SA

02-120 WARSZAWA, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dlaczego warto z nami współpracować?

  • jesteśmy polską firmą, która odniosła sukces poza granicami kraju konkurując z największymi graczami rynku internetowego,
  • będziesz brał udział w rozwoju innowacyjnego badania monitorującego działania marketingowe w sieci,
  • proponujemy Ci nieformalny styl pracy (brak dress codu, elastyczne godziny pracy, bardzo dobre relacje między pracownikami),
  • oferujemy ciekawe benefity (m.in.: karta sportowa/medyczna, zdrowa żywność),
  • zagwarantujemy Ci dobre warunki pracy oraz stabilne zatrudnienie.

Zakres obowiązków:

Dołączysz do zespołu rozwijającego badanie rynku reklamy online gemiusAdReal, które dostarcza Klientom dane pozwalające na analizowanie strategii konkurencji i efektywności własnych kampanii. Twoją rolą będzie czuwanie nad jakością badania reklamy internetowej na rynku polskim we współpracy z zespołem odpowiedzialnym za rozwój badania.

Przyszłe zadania:

  • kontrola prawidłowego rozpoznawania reklam typu display/video na stronach polskich wydawców internetowych,
  • proponowanie i wprowadzanie do badania nowych reguł identyfikacji reklam na stronie,
  • kategoryzacja kampanii internetowych na rynku polskim,
  • kontakt z Klientami na rynku polskim – bieżące rozwiązywanie problemów.

Zapewniamy Ci materiały szkoleniowe, stały kontakt z koordynatorem projektu oraz okres próbny z regularną informacją zwrotną na temat postępów pracy.

Wymagania

Jeśli:

  • chcesz się związać z digital marketingiem i reklamą internetową,
  • sprawnie wyszukujesz i filtrujesz informacje w internecie oraz potrafisz czytać treści ze zrozumieniem,
  • posiadasz zdolności analityczne,
  • masz podstawową wiedzę z zakresu HTML i CSS,
  • znasz angielski w stopniu co najmniej średniozaawansowanym,
  • jesteś osobą dokładną i obowiązkową,

to bardzo chcemy Cię poznać!

Dodatkowe umiejętności:

  • znajomość jQuery oraz praktyczna umiejętność zastosowania wyrażeń regularnych.

Prezentacja firmy

Gemius to polska firma, która doradza przedsiębiorcom, jak wykorzystywać... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy