Administrator Wspólnot Mieszkaniowych

Arenda Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma Arenda Sp. z o.o. zajmująca się profesjonalnym zarządzaniem nieruchomościami
Poszukuje kandydatów na stanowisko: Administrator nieruchomości wspólnot mieszkaniowych

Obowiązki:

• zapewnienie dla nieruchomości realizacji podstawowych usług poprzez nadzór nad podpisanymi umowami, m. in. serwis techniczny, serwis sprzątający, ochrona i inne;
• kontakty z organami administracji publicznej;
• weryfikacja zgodności faktur kosztowych z budżetem nieruchomości;
• przygotowywanie i obsługa zebrań wspólnoty mieszkaniowej, w tym tworzenie materiałów informacyjnych;
• przyjmowanie i zbieranie głosów pod uchwałami Wspólnoty Mieszkaniowej;
• prowadzenie korespondencji z członkami wspólnoty mieszkaniowej oraz kontrahentami;
• zlecanie okresowych przeglądów nieruchomości;
• przygotowywanie umów, uchwał, pism, ogłoszeń i innych dokumentów;
• zgłaszanie do dewelopera usterek i wad budowlanych występujących w częściach wspólnych, potwierdzanie ich usunięcia oraz prowadzenie ich ewidencji;
• udzielanie właścicielom lokali, na ich życzenie, wyczerpujących informacji o sprawach dotyczących administrowania nieruchomością wspólna;
• inne czynności niezbędne do prawidłowej gospodarki nieruchomością.

Wymagania

• komunikatywność;
• dyspozycyjność;
• wysoka kultura osobista;
• umiejętność pracy pod presją czasu;
• doskonała organizacja pracy;
• znajomość pakietu MS – Office.

Prezentacja firmy

Nasza firma od 2001 roku zajmuje się na terenie Warszawy i okolic zarząd... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena, Praca Inne, Praca Administracja Publiczna