Administrator - Wdrożeniowiec Systemów Rodziny Back Office

Eurozet Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: Eurozet Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

EUROZET jest czołową grupą radiową w Polsce. W jej skład wchodzą takie stacje radiowe jak: Radio ZET, Radio ZET Chilli, Radio ZET Gold, Radio PLUS, Antyradio, Planeta.fm (stacja internetowa), a także Studio ZET oraz RRM Dom Sprzedaży Radia. EUROZET jest również wyłącznym przedstawicielem 48 stacji Pakietu Niezależnych na ogólnopolskim rynku reklamy.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Aktywne uczestnictwo i wsparcie w obszarze IT realizowanego przez Spółkę projektu wdrożenia systemu klasy BPM;
  • Integracja rozwiązania z systemami klasy ERP, HR oraz CRM;
  • Rozwiązywanie problemów związanych z funkcjonowaniem systemów;
  • Bieżące utrzymanie oraz dalszy rozwój systemów.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe (ekonomia i finanse, informatyka, zarządzanie);
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w roli administratora;
  • Bardzo dobra znajomość platformy MS SharePoint 2013 lub wyższej oraz serwera IIS;
  • Doświadczenie w administracji i optymalizacji MS SQL Serwer 2008, MS Windows Server 2012, Hyper-V;
  • Umiejętność analizy i rozwiązywania problemów w wymienionych powyżej systemach i środowiskach;
  • Doświadczenie we wdrażaniu projektów IT oraz prowadzeniu testów integracyjnych i wydajnościowych;
  • Dobra znajomość Active Directory;
  • Znajomość i doświadczenie we współpracy z użytkownikami końcowymi w obszarze systemów klasy BPM, ERP, CRM;
  • Znajomość j. angielskiego (umożliwiająca swobodną komunikację i prowadzenie korespondencji);
  • Komunikatywność, orientacja na klienta i współpracowników;
  • Wysoka efektywność w zakresie planowania i organizacji pracy;
  • Umiejętność szybkiego dostosowywania się do zmian;

Atuty:

  • Praktyczna znajomość relacyjnych baz danych innych niż MS SQL;
  • Znajomość HTML, ASP.NET, MVC, PHP, JavaScript, C++ ;
  • Orientacja w zagadnieniach sieciowych;
  • Znajomość zagadnień bezpieczeństwa;
  • Doświadczenie w pracy w firmie z sektora mediów elektronicznych.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę;
  • Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego;
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy;
  • Opiekę medyczną.

Kandydatów prosimy o przesyłanie cv klikając w przycisk Aplikuj.