Administrator w obszarze Płatności

Hays Poland

Kraków, małopolskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1109053

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta – banku – poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Kraków
Realizacja: współpraca długofalowa
Stawka: wynagrodzenie dopasowane do posiadanych umiejętności i kwalifikacji

Zadania:

• Uczestnictwo w projektach bankowych;
• Administrowanie aplikacjami bankowymi i bazami danych;
• Wsparcie użytkowników aplikacji w ramach II Linii Wsparcia Service Desk;
• Współpraca z dostawcami oprogramowania przy utrzymaniu systemów oraz planowaniu ich rozwoju

Wymagania:

• Praktyczna znajomość systemu MS Windows serwer;
• Praktyczna znajomość języków skryptowych
• Praktyczna znajomość IIS
• Praktyczna znajomość systemu operacyjnego LINUX RedHat;
• Praktyczna znajomość baz danych (MSSQL, Oracle)
• Mile widziana znajomość zagadnień IT w bankowości
• Mile widziana znajomość SOA IBM MQ
• Mile widziana znajomość podstaw programowania;
• Umiejętności analitycznego myślenia;
• Dobre umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole;
• Umiejętności dobrej organizacji czasu pracy;
• Wykształcenie wyższe w zakresie nauk ścisłych
• Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

• Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport
• Elastyczność formy zatrudnienia – umowa podwykonawcza (B2B)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland