Administrator - Technik IT

DAG s.c.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Informatyk lub pasjonat, chętnie student studiów zaocznych lub wieczorowych. Zadaniem Kandydata byłoby zapewnienie sprawnego funkcjonowania sieci  LAN (i WAN), wsparcie i pomoc techniczna dla klientów sieci, sprawowanie opieki i prowadzenie rejestru urządzeń i zasobów sieciowych, diagnozowanie i usuwanie problemów w funkcjonowaniu sieci, drobne prace administracyjne , aktualizacja www. Prace te będą prowadzone również u naszych klientów dla których realizujemy outsourcing IT. Ponadto wykonywanie instalacji internetu u klientów (ethernet, wi-fi), radiolinii.

Praca w Warszawie. Możliwość ustalenia indywidualnego grafiku (godzin) pracy.

Wymagania

Kandydat zamiast wiedzy w opisanych dziedzinach, może wykazywać się zdecydowaną chęcią jej zdobycia. Przejdzie w takim przypadku szkolenie wewnętrzne wymagające również pracy w domu.

  • Znajomość systemów rodziny Windows a w szczeg. konfiguracji usług i protokołów sieciowych TCP/IP, PPPoE itd.
  • Umiejętność diagnozowania i usuwania problemów w w/w zakresie.
  • Znajomość konfiguracji i diagnostyki sieci LAN, protokołów sieciowych.
  • Zdolności manualne. Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami.
  • Znajomość protokołów IP, różnic między warstwami OSI.
  • Prawo jazdy

Mile widziane :

  • Znajomość Windows Server 2012 R2 (Active Directory)
  • Znajomość rouerów Mikrotik.
  • Znajomość systemów Linux.

Oferujemy:

  • Pracę w niekorporacyjnej, rodzinnej atmosferze
  • Ciekawą różnorodną pracę, dużą samodzielność.
  • Przygotowanie do egzaminów zawodowych E-13 i/lub E-14
  • Umowę o pracę
  • Świetną lokalizację (Metro C. N. Kopernik)

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą rodzinną z pięknym biurem 100 m od metra CNK. <br/>Od pon... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
bezterminowo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis