ESKOM IT Sp. z o.o.
Dołącz do zespołu jako:

Administrator Systemu Windows

ESKOM to firma stworzona i kreowana przez wyjątkowych ludzi, którzy zawsze wytrwale dążą do wyznaczonego celu. Od 15 lat świadczymy profesjonalne usługi informatyczne (outsourcing IT), wdrażamy dedykowane rozwiązania informatyczne z zakresu infrastruktury i bezpieczeństwa IT.

ESKOM ma status partnerski HP Enterprise Platinum Partner, jest Złotym Partnerem Microsoft oraz pracuje na rozwiązaniach oferowanych przez Red Hat, czego potwierdzeniem jest status Red Hat Premier Business Partner. Wdrożyliśmy i przestrzegamy procedur, posiadamy również certyfikaty Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem Informacji wg norm PN-EN ISO 9001:2015, ISO/IEC 27011:2013.

W związku z uruchomieniem projektu poszykujemy osób na stanowisko Administrator Systemu Windows. Miejsce wykonywania pracy to Warszawa Mokotów lub Piaseczno.

Lokalizacje:

Warszawa Mokotów lub Piaseczno

Zadania:

  • Administracja systemami i usługami Microsoft (w tym Microsoft Exchange 2013, Microsoft Office 365, Microsoft System Center min. 2012 R2),
  • Monitorowanie ciągłości pracy systemów operacyjnych,
  • Eksploatacja i instalacja infrastruktury serwerowej,
  • Reagowanie na pojawiające się problemy,
  • Automatyzacja czynności administracyjnych.

Wymagania:

  • Ok. 2-letnie doświadczenie w obszarze administracji systemami i usługami Microsoft,
  • Wiedza dotycząca administracji, eksploatacji i instalacji rozległej infrastruktury serwerowej,
  • Doświadczenie w zakresie administracji i konfiguracji Microsoft Office 365, Microsoft Exchange 2013 Online, Microsoft Windows 2012 R2, 2016,
  • Umiejętność pisania skryptów PowerShell,
  • Praktyczna znajomość Active Directory, GPO, DNS, DHCP, wirtualizacji Hyper-V min. 2012 R2,
  • Posiadany certyfikat Microsoft MCSA lub gotowość do zdania,
  • Znajomość systemów Atlassian (JIRA, Confluence).

Oferujemy:

  • Długoterminową współpracę,
  • Elastyczne formy współpracy: umowa o pracę,B2B,
  • System pracy: 7:30 – 15:30 (pon. – pt.), możliwe nadgodziny,
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej,
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej,
  • Dostęp do karty Multisport,
  • Udział w startach drużyny kolarskiej MTB.