Randstad Technologies specjalizuje się w rekrutacjach z obszaru informatyki oraz z pogranicza informatyki i biznesu. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów na poziomie wszystkich szczebli organizacyjnych.

 Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

administrator systemu VMware vSphere

Nr ref.: 22365
Praca stała
Lokalizacja: Poznań/ Tarnowo Podgórne

Zakres obowiązków:
  • administrowanie systemem, w szczególności VMware, vSphere
  • rozwiązywanie pojawiających się problemów
  • prowadzenie drobnych prac projektowych

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe
  • min. 3 letnie doświadczenie w obszarach administracji i wdrożeń produktów VMware
  • min. 2 letnie doświadczenie w obszarach administracji i wdrożeń produktów MS HyperV
  • bardzo dobra znajomość systemu VMware vSphere
  • dobra znajomość HyperV
  • bardzo dobra znajomość systemów klasy Linux (SUSE, Redhat)
  • znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem IT
  • doświadczenie w pracy bezpośredniej z klientem
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość platformy wirtualizacyjnej OpenStack będzie dodatkowym atutem

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)