Administrator Systemowo-Sieciowy

Power Media

Kraków, małopolskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Kraków

Oferta dotyczy pracy w firmie, która jest liderem w branży telekomunikacyjnej. Firma zatrudnia ponad 15000 pracowników w 65 krajach i dostarcza produkty zarówno klientom biznesowym, jak i instytucjom rządowym. Główne obszary działalności to obsługa organów rządowych odpowiedzialnych za bezpieczeństwo publiczne oraz przedsiębiorstw komercyjnych. Z ich produktów korzystają policjanci, strażacy, wojsko, służby specjalne, firmy transportowe i energetyczne na całym świecie.

Poszukujemy osoby, która będzie utrzymywać i modernizować środowisko integracji systemu radiotelefoni cyfrowej oraz laboratoria zespołów produktowych.

Zakres obowiązków:

Instalowanie i konfigurowanie komponentów systemu

Rozwiązywanie problemów ze sprzętem i oprogramowaniem

Opracowywanie i wdrażanie narzędzi do automatyzacji aktualizacji systemu oraz instalowania i monitorowania stanu systemu

Dokumentacja aktualnego stanu laboratorium

Ocena wyników testów automatycznych oraz weryfikacja funkcjonalności systemu radiotelefoni cyfrowej

Kluczowe umiejętności:

Bardzo dobra znajomość systemów Linux i Windows

Znajomość konfiguracji sieci komputerowej i protokołów

Znajomość sprzętu sieciowego, np. : switch, router, firewall

Znajomość narzędzi do wirtualizacji, np. : KVM, VMware

Płynna komunikacja w języku angielskim (w mowie i piśmie)

Magister informatyki, inżynierii oprogramowania, telekomunikacji lub pokrewnych

Dobre umiejętności komunikacyjne

Umiejętność rozwiązywania trudnych problemów technicznych pod presją czasu

Możliwość doprowadzenia problemu do rozwiązania bez nadzoru

Mile widziane:

Doświadczenie z narzędziami DevOps

Znajomość Java lub Python

Doświadczenie w pracy z systemami Dimetra, Astro lub LTE.

Klient oferuje:

Długofalową, bezpośrednią współpracę (nie outsourcing) w oparciu o Umowę o Pracę

Podniesione koszty uzyskania przychodów

Komfortowe warunki pracy (nielimitowany dostęp do napojów,

Świeże owoce, miejsca do gry w piłkarzyki, biura wysokiej klasy, miejsce parkingowe)

Prywatna opieka medyczna dla pracowników i ich rodzin

Ubezpieczenie na życie

Dofinansowanie do karty Multisport

Szeroka oferta zniżkowa w placówkach kulturalnych i punktach usługowych

Dostęp do centrum odnowy biologicznej

Imprezy integracyjne

Możliwość dofinansowania edukacji

Szkolenia i szerokie możliwości rozwoju

Dofinansowanie do sekcji sportowych

Dodatkowe udogodnienia dla członków rodzin: półkolonie dla dzieci, pikniki rodzinne i inne

Dla osób spoza województwa małopolskiego pakiet relokacyjny

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media