Opis stanowiska pracy

NoMachine to firma Network Computing Company, której produkty radykalnie upraszczają zdalną łączność zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Dostarczamy aplikacje i komputery stacjonarne każdemu użytkownikowi w dowolnej sieci. Wielokrotnie nagradzana wydajność oprogramowania i narzędzia do zarządzania klasy korporacyjnej sprawiają, że jest to kompletny zdalny dostęp i hostowane rozwiązanie desktopowe dla każdej organizacji.

Administrator systemów

Miejsce pracy: Wrocław, Plac Solny

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie częścią zespołu pracującego nad rozwojem NoMachine NX, najwydajniejszego oprogramowania do zdalnego dostępu. Do obowiązków będzie należeć przede wszystkim konfiguracja wieloserwerowego środowiska testów, administracja środowiskiem testowym oraz przeprowadzanie testów funkcjonalnych i wydajnościowych, raportowanie znalezionych błędów, współpraca z zespołem deweloperskim oraz automatyzacja testów.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość systemu operacyjnego Linux na poziomie administracyjnym (zaawansowany użytkownik terminala),
  • znajomość przynajmniej jednej z technologii wirtualizacji systemów – VMware, VirtualBox, KVM,
  • umiejętność kreatywnego myślenia i samodzielnego radzenia sobie z problemami,
  • umiejętności komunikacji i współpracy w zespole,
  • dociekliwość, skuteczność w działaniu i nastawienie na osiąganie rezultatów,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • dobra znajomość systemu Windows.

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość technologii LDAP/Kerberos/Active Directory/Direct Access/NFS/AFS,
  • znajomość automatyzacji testów (Sikuli, robot framework, selenium, jenkins, ansible),
  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne,
  • znajomość języków bash/python/groovy,
  • znajomość tematyki testów wydajnościowych.

Oferujemy

  • pracę nad rozwijającym się oprogramowaniem wykorzystywanym przez firmy z listy Fortune Global 500,
  • pracę w międzynarodowym zespole,
  • biuro w ścisłym centrum Wrocławia, Plac Solny,
  • atrakcyjne warunki finansowe 2500 – 4000 zł netto,
  • elastyczny czas pracy,
  • niemal rodzinną atmosferę pracy,
  • imprezy integracyjne,
  • przestrzeń dla rozwijania własnych pomysłów,
  • szeroki pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, multisport, kursy języka angielskiego),
  • ps4, xboxa i piłkarzyki oraz czas na korzystanie z nich).

Zgłoszenia prosimy kierować drogą elektorniczną poprzez przycisk "Aplikuj".

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez NoMachine Poland spółka z o.o. z siedzibą we Wrocławiu."

Prezentacja firmy

About NoMachine<br/>With its headquarters in Luxembourg, NoMachine also ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Project Management, Praca IT - Kontrola jakości