Opis stanowiska pracy

Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:

  • Administracja i nadzór nad serwerami opartymi o system Windows Server, lub/i systemami z rodziny Linux, w tym również w środowiskach wirtualnych;
  • Monitoring i nadzór nad infrastrukturą serwerową;
  • Komunikacja z serwisami technicznymi przy zgłoszeniach realizowanych przez firmy trzecie;
  • Identyfikacja oraz rozwiązywanie problemów, przyjmowanie, analizowanie i realizowanie zgłoszeń;
  • Realizowanie procedury Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji;
  • Rzetelne prowadzenie dokumentacji i rejestrów dotyczących bieżącej obsługi użytkowników, w szczególności wniosków i protokołów, zgodnie z ustalonymi procesami i procedurami;
  • Wspieranie pierwszej linii wsparcia innych komórek organizacyjnych.

Wymagania:

  • Minimum wykształcenie średnie;
  • Minimum 2 lata doświadczenia w IT na podobnym stanowisku;
  • Znajomość konfiguracji i administracji serwerami Microsoft Windows Server 2008R2/2012R2 lub/i serwerami z rodziny Linux Redhat;
  • Znajomość protokołów: TCP/IP, HTTP, SMTP, FTP, DNS, DHCP, SSH, NTP;
  • Mile widziana znajomość konfiguracji i administracji IIS/MS SQL lub/i Apache/MySQL;
  • Mile widziana znajomość konfiguracji i administracji Active Directory (zarządzanie użytkownikami, uprawnieniami, GPO itp.);
  • Mile widziana znajomość konfiguracji i administracji serwerami VMWare ESXi lub MS Hyper-V;
  • Podstawowa wiedza z zakresu bezpieczeństwa IT i zabezpieczania/hardeningu systemów;
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym wykorzystanie dokumentacji technicznej w praktyce;
  • Samodzielność w zdobywaniu informacji i inicjatywa w działaniu;
  • Umiejętność tworzenia procedur, procesów i tworzenia dokumentacji technicznej;
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, w szczególności w nawiązywaniu dobrych relacji z użytkownikami i współpracownikami;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Umiejętność analitycznego myślenia, w szczególności rozwiązywania złożonych problemów technicznych;
  • Zorientowanie na szczegóły;
  • Nastawienie na wynik;
  • Niekaralność.

Dodatkowe atuty:

  • język angielski;
  • tworzenie skryptów w środowisku Windows i Linux.

Oferujemy:

  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego;
  • Pracę w prestiżowej instytucji;
  • Szkolenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji do dnia 27.05.2018 r.

Prezentacja firmy

CENTRUM OBSŁUGI ADMINISTRACJI RZĄDOWEJ INSTYTUCJA GOSPODARKI BUDŻETOWEJ ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Bazy danych