Administrator Systemów

Hays Poland

Poznań, wielkopolskie

Hays Poland

Poznań
Poznań
NR REF.: 1090594

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta - lidera rynku e-commerce w Polsce - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Administrator systemów

Lokalizacja: Poznań
Stosunek pracy: Współpraca B2B

Zadania:
  • wypracowanie strategii, zarządzanie i administracja rozwiązaniami Identity and Access Management;
  • administrowanie konfiguracją systemów: wirtualizacji, backupu, poczty, dostarczanie profesjonalnego wsparcia oraz współpraca z systemami opartymi o Microsoft Windows Server;
  • administrowanie i zarządzanie narzędziami self-service;
  • współpraca z dostawcami i dbałość o świadczenie usług na najwyższym poziomie;
  • prowadzenie projektów wdrożeniowych w obszarze systemów IAM i wirtualizacji;
  • analiza trendów rynkowych oraz implementacja nowych rozwiązań będących odpowiedzią na potrzeby biznesu;
  • wsparcie pracowników firmy w efektywnym realizowaniu celów biznesowych.

Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość Active Directory i DNS;
  • szeroka wiedza z zakresu VMware vSphere oraz Microsoft Exchange i Office 365;
  • doświadczenie w administracji systemami backupu (Veeam B&R i EMC Networker) i Server 2008/2012;
  • posiadanie certyfikatów lub wiedzy na poziomie Microsoft MCSA lub VMware VCP;
  • umiejętność samodzielnej współpracy z klientem i priorytetyzowania zadań;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • posiadanie ponadprzeciętnych zdolności komunikacyjnych.

Oferujemy:
  • startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji;
  • nowoczesne biuro i narzędzia pracy;
  • nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole;
  • rozwój umiejętności i wiedzy specjalistycznej;
  • współpracę w międzynarodowym środowisku;
  • benefity: pakiet medyczny i sportowy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland