Opis stanowiska pracy

Lab4motion Solutions - lider technologii przetwarzania obrazu w usługach dla biznesu poszukuje pracownika na stanowisko "Administrator systemów".

Podstawowe obowiązki:

• konfiguracja i administracja serwerami w oparciu o systemy z rodziny GNU/Linux,

• utrzymywanie architektury sieciowej,

• rozwój oprogramowania zarządzającego kolejką zadań,

• pisanie skryptów w języku Python i Bash,

• rozwój programów w języku C++,

• nadzorowanie wdrożenia programów już istniejących,

• kontakt i współpraca z dostawcami sprzętu i usług.

Wymagania

• wykształcenie wyższe techniczne lub osoby na ostatnich latach studiów,

• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

• dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na zrozumienie dokumentacji technicznej,

• znajomość systemów z rodziny GNU/Linux (Ubuntu Server),

• umiejętność konfiguracji sieci komputerowych i urządzeń sieciowych,

• znajomość języka Python i C++,

• znajomość podstaw zagadnień związanych z wysokodostępnością I skalowalnością usług,

• znajomość MySQL/PostgreSQL

Oferujemy:

• Przyjazną atmosferę pracy

• Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin (1 etat po okresie próbnym)

• Bardzo dobre warunki zatrudnienia, szkolenia, sprzęt najnowszej generacji

• Biuro w centrum Poznania obok Starego Rynku, świetna lokalizacja + komunikacja

• Możliwość rozwoju zawodowego

• Wsparcie zespołu profesjonalnych managerów

• Projekty informatyczne w dziedzinie światowych innowacji

CV oraz list motywacyjny wraz z adnotacją: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych
w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych
(tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”
prosimy przesyłać drogą elektroniczną z tytułem „Rekrutacja- administrator”.

Prezentacja firmy

Lab4motion to firma wyznaczająca nowe standardy badań behawioraln... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems