Administrator Systemów Windows

Hays Poland

Polska, mazowieckie

Hays Poland

Polska
Polska
NR REF.: 1124588

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Administrator Windows

Lokalizacja: Warszawa lub 100% zdalnie Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland) Współpraca: długofalowa Stawka: do 90 zł netto/h

Zadania:

  • Administracja serwerami Windows,
  • Zarządzanie Active Directory,
  • Praca z SCCM, SharePoint oraz MS Lync,
  • Praca z bazą danych przy użyciu SQL,
  • Zarządzanie rozwiązaniami chmurowymi AWS oraz wirtualizacją przy użyciu Citrix.

Wymagania:

  • Samodzielność na stanowisku administratora,
  • Znajomość Windows Server oraz narzędzi wykorzystywanych do codziennej administracji,
  • Doświadczenie z technologiami chmurowymi (idealnie AWS),
  • Znajomość Citrix,
  • SQL.

Oferujemy:

  • Możliwość świadczenia usług w 100% zdalnie lub w Warszawie,
  • Współpraca z klientem, który jest liderem w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych dla różnych gałęzi przemysłu,
  • Współpraca w oparciu o umowę B2B (możliwość późniejszej konwersji na bezpośrednie zatrudnienie u klienta w oparciu o umowę o pracę),
  • Możliwość korzystania z benefitów (m.in. Multisport i pakiety medyczne).

Jeśli powyższe ogłoszenie brzmi interesująco lub chciałbyś dowiedzieć się więcej odnośnie oczekiwań klienta wobec potencjalnych kandydatów, prześlij swoje CV lub skontaktuj się z nami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland