Administrator systemów UNIX

Grupa KKI-BCI Sp. z o.o.

30-612 Kraków, małopolskie

Od: Grupa KKI-BCI Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 30-612 Kraków

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Bazy danych

Jakie będą Twoje obowiązki:

• bieżąca administracja serwerami linux,

• bieżąca administracja systemami wirtualizacji serwerów,

• rozwiązywanie bieżących problemów

Twoimi dodatkowymi atutami będą:

• znajomość protokołów routingu dynamicznego,

• poczucie humoru,

• min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,

• umiejętność rozwiązywania problemów

Z naszej strony oferujemy:

• umowa o pracę lub umowa B2B,

• możliwość zmierzenia się z ciekawymi wyzwaniami,

• uśmiechnięty zespół od rana,

• elastyczne godziny pracy

• bardzo dobrej znajomości systemów: GNU/Linux,

• znajomość paneli administracyjnych: DirectAdmin,

• doświadczenie z systemami wirtualizacji (XEN, VMWare),

• znajomość zagadnień związanych z pocztą (SMTP, POP/IMAP),

• znajomość zagadnień administracji sieciami,

• dobrej znajomości baz danych Mysql, Postgresql i zagadnień replikacji,

• znajomość języka angielskiego w zakresie rozumienia dokumentacji technicznej

Nie posiadasz wszystkich wyżej wymienionych kompetencji, nic nie szkodzi, szukamy ludzi, którzy będą chcieli się z nami rozwijać i zdobywać nową wiedzę! Aplikuj!

Grupa KKI-BCI zastrzega, że skontaktuje się tylko z wybranymi osobami.