Administrator systemów ochrony danych oraz serwerów Windows

Plus Bank S.A.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

„BUDUJ KARIERĘ W PLUS BANK S.A.!”

Czy wiesz, że…

PLUS BANK S.A. to bank ze 100% polskim kapitałem.

PLUS BANK S.A. to bank, który posiada ponad 25 letnią tradycję (w latach 1991 – 2013 był obecny na rynku, pod nazwą INVEST-BANK S.A.).

PLUS BANK S.A. posiada blisko 100 Oddziałów Operacyjnych, zlokalizowanych w największych miastach Polski oraz ponad 40 Placówek Partnerskich.

PLUS BANK S.A. znajduje się w jednej grupie kapitałowej ze spółkami: Plus - operator sieci komórkowej; Polsat - największa polska telewizja komercyjna; Cyfrowy Polsat - największa cyfrowa platforma satelitarna w Polsce; Teleaudio; ipla.

PLUS BANK S.A. realizuje styl zarządzania oparty na osobistej odpowiedzialności i zaangażowaniu pracownika, w bardzo przyjaznej atmosferze pracy, przy wsparciu bardziej doświadczonych pracowników.

PLUS BANK S.A. zapewnia swoim pracownikom wstępne szkolenia stanowiskowe i rozwój zawodowy.

PLUS BANK S.A. preferuje styl zarządzania oparty na pracownikach kompetentnych i zmotywowanych wewnętrznie do działania.

Jeżeli chcesz zostać cenionym pracownikiem prężnie działającej instytucji finansowej, złóż aplikację na stanowisko:

nr ref. DIT/07/01/2017

miejsce pracy: Warszawa

Pracownik na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za:

  • nadzór i opiekę nad systemami usług sieciowych Banku, w szczególności za prowadzenie analiz prawidłowości oraz skuteczności działania systemów zabezpieczeń antywirusowych oraz systemów Data Loss Prevention (DLP) ,
  • współpracę w ramach systemu klasy SIEM,
  • wykonywanie stałych czynności lub zleconych wewnętrznie, w tym nadawanie uprawnień i wprowadzanie zmian,
  • wykonywanie kopii systemów informatycznych oraz aktualizacji ich oprogramowania,
  • wsparcie dla użytkowników końcowych w zakresie PC, drukarek, systemów Microsoft, aplikacji biurowych,
  • utrzymanie i aktualizację dokumentacji technicznej systemu usług sieciowych,
  • udział oraz prowadzenie prac wdrożeniowych w ramach technologii Microsoft oraz współpraca przy planowaniu i rozwoju platform Microsoft,
  • prowadzenie prac laboratoryjnych związanych z wyborem i dostosowaniem nowych rozwiązań z zakresu systemów sieciowych i operacyjnych dla potrzeb Banku,
  • szczególną ochronę przetwarzanych danych osobowych przed niepowołanym dostępem, nieuzasadnioną modyfikacją lub zniszczeniem oraz nielegalnym ujawnieniem lub pozyskaniem.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • min. 2-letniego doświadczenia w administrowaniu systemami Microsoft Windows 7, 8, Server, Actice Directory oraz systemami antywirusowymi,
  • zaawansowanej znajomości serwerowych i osobistych systemów operacyjnych firmy Microsoft oraz oprogramowania antywirusowego,
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego,
  • systematyczności i dokładności,
  • wykształcenia min. średnie (preferowanie kierunki z obszaru IT).

Poszukujemy osób komunikatywnych, samodzielnych w wykonywanych obowiązkach oraz potrafiących szybko przyswajać nową wiedzę i efektywnie wykorzystywać ją w praktyce.

Dodatkowym atutem będzie znajomość oprogramowania antywirusowego McAfee, VMware Hyper-V, Citrix, MS SQL, IIS.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w miłej atmosferze,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • dostęp do pakietu socjalnego (pakiet medyczny, karta Multisport, atrakcyjne ubezpieczenie grupowe).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny) klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o wklejenie do CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji przez PLUS BANK SA prowadzonej obecnie oraz w przyszłości. Przyjmuję do wiadomości, że moje dane osobowe będą przetwarzane przez PLUS BANK S.A. z siedzibą w Warszawie Al. Stanów Zjednoczonych 61A zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, z późn. zm.). Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, a ponadto osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.”

Osobom nadsyłającym oferty zapewniamy pełną dyskrecję. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Prezentacja firmy

PLUS BANK S.A., to jeden z pierwszych, prywatnych banków prowadzą... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Hardware / Information Systems