Administrator systemów LINUX

EmiTel S.A.

Kraków, małopolskie

EmiTel S.A.

Emitel to najważniejszy operator naziemnej infrastruktury radiowo-telewizyjnej w Polsce. Od lat dzięki nam sygnały telewizji mogą być odbierane we wszystkich polskich domach. Pracujemy ponadto nad cyfryzacją radia, projektujemy i instalujemy najnowocześniejsze systemy łączności bezprzewodowej, uczestniczymy w tworzeniu inteligentnych miast oraz włączamy się w prace nad siecią 5G.

Aktualnie do zespołu Biura Informatyki poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • administrowanie systemami LINUX (Redhat, CentOS, Oracle Linux)
  • administrowanie serwerami aplikacyjnymi (Tomcat, WebLogic, Apache)
  • administrowanie systemami sieciowymi LAN (CISCO, FortiNet)
  • utrzymanie w gotowości procedur i mechanizmów systemu backupu

Wymagania:

  • doświadczenie w administrowaniu systemami rodziny LINUX, min. 2 lata
  • doświadczenie w administrowaniu serwerami aplikacji
  • praktyczna umiejętność konfiguracji serwerów
  • doświadczenie w administrowaniu systemami sieciowymi LAN i WLAN

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w prestiżowej i stabilnej firmie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system premiowania
  • prywatną opiekę medyczną
  • ubezpieczenie grupowe na życie/ubezpieczenie ze składką inwestycyjną
  • kartę Multisport lub Flexi Pass
  • dofinansowanie wypoczynku
  • pożyczki na zakup lub remont mieszkania
  • bezpłatną naukę języka angielskiego
  • szkolenia specjalistyczne
  • szeroką ofertę szkoleń rozwojowych
  • elastyczne godziny pracy
  • sporadyczny "home-office"
  • dostęp do aplikacji "Audiobooki w pracy"
  • wycieczki, rajdy górskie, spotkania integracyjne
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.