Administrator systemów Linux

Smartdebt Sp. z o.o.

50-541 Wrocław, dolnośląskie

Od: Smartdebt Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 50-541 Wrocław

Najważniejsze zadania stawiane przed Tobą to:

  • projektowanie i utrzymanie infrastruktury serwerowej
  • zarządzanie zasobami sprzętowymi, modernizacja i rozbudowa
  • instalacja, aktualizacja i utrzymanie serwerów linux
  • bieżący monitoring środowisk produkcyjnych oraz całej infrastruktury
  • monitoring działających serwisów
  • projektowanie i zarządzanie infrastrukturą sieciową firmy,
  • monitorowanie i rozwiązywanie problemów sieciowych pomiędzy datacenter naszych klientów
  • analiza i rozwiązywanie problemów na środowiskach produkcyjnych jak i testowych,
  • wspomaganie klientów: w analizie i rozwiązaniu problemów związanych z ich infrastrukturą IT, konsultacje rozbudowy i zmian
  • automatyzacja działania i nadzorowania infrastruktury sprzętowej i sieciowej

W zamian za to zapewniamy:

  • dużą samodzielność w sposobie realizacji postawionych zadań,
  • realny wpływ na rozwój i doskonalenie zarówno produktów jak i działania firmy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia (w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt),
  • kartę sportową i zajęcia językowe,
  • przyjazną atmosferę i wygodne warunki pracy,
  • możliwość poznania i wykorzystania nowych technologii,
  • możliwość rozwoju dzięki pracy z ambitnym – doświadczonym zespołem programistów.

Prześlij nam swoją aplikację, jeśli:

  • Masz doświadczenie w administracji dużą ilością systemów operacyjnych Linux
  • Znasz systemy Linux na poziomie zaawansowanym
  • Potrafisz zautomatyzować sobie zadania poprzez tworzenie skryptów (python/bash)
  • Znasz się na zagadnieniach sieciowych
  • Nieobce są Ci budowa komputerów PC oraz rozwiązania serwerowe (wirtualizacja, macierze...)
  • Dobrze znasz systemy Windows 7, 10, itp.,
  • Umiesz szybko wyszukiwać rozwiązania problemu w Internecie oraz współpracować z serwisem producenta oprogramowania/sprzętu w celu rozwiązania problemu
  • Znajomość baz danych PostreSQL będzie dodatkowym atutem.