Administrator systemów Linux i VMware

BrainSHARE

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma BrainSHARE IT sp. z o.o. to producent innowacyjnej aplikacji do odczytywania papierowych dokumentów SaldeoSMART działającej w sektorze finansowo-księgowym.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy do zespołu osoby na stanowisko:

  • Instalacje i konfigurowanie systemów produkcyjnych in-house oraz Klienta
  • Zarządanie, utrzymanie i monitorowanie techniczne platformy wirtualizacyjnej
  • Bieżące utrzymanie, backup'owanie i optymalizację infrastruktury serwerowo-systemowej środowisk produkcyjnych, testowych oraz deweloperskich
  • Tworzenie i zarządzanie półproduktami i cyklem ich życia (release)
  • Wsparcie dla działu wdrożeń

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowany profil informatyczny
  • wiedza w zakresie projektowania, wdrażania rozwiązań infrastruktury teleinformatycznej
  • doświadczenie w zakresie zarządzania serwerami na poziomie hardware, systemu operacyjnego
  • dobra znajomość zagadnień administracji systemami rodzin Linux oraz podstawowa z Windows
  • znajomość technik wirtualizacyjnych z naciskiem na produkty VMware
  • umiejętność administracji bazami danych SQL, serwerami WWW (nginx)
  • znajomość technologii route IPv4, filtracja ruchu iptables, load-balancing, VPN,
  • znajomość infrastruktury IT oraz sieci, dbałość o stabilność i ciągłość działania usług
  • znajomość zagadnień storage’u i backup'u
  • znajomość języków skryptowych
  • wiedzy z zakresu szeroko rozumianego bezpieczeństwa systemów
  • samodzielności, innowacyjności, terminowości i nastawienia na jakość

Oferujemy:

  • pracę w firmie technologicznej
  • możliwość kreatywnej pracy nad innowacyjnymi projektami
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • przyjazna i twórczą atmosferę pracy
  • pracę w zespole ludzi otwartych na niestandardowe rozwiązania
  • stabilne zatrudnienie
  • pakiet świadczeń dodatkowych.

Naszą misją jest stworzenie przyjaznego środowiska w firmie, gdzie realizowanie projektów jest czystą przyjemnością.

Prezentacja firmy

Firma BrainSHARE IT sp. z o.o. to producent nowoczesnych rozwiązań infor... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
karta multisport, ubezpieczenie zdrowotne
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems