ADMINISTRATOR SYSTEMÓW INFRASTRUKTURY IT

Akcja Job

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Grupa Akcja Job

ALBEDO HR - Agencja Doradztwa Personalnego - NR CERTYFIKATU 13443

dla swojego Klienta, poszukuje osoby zainteresowanej wykonywaniem czynności jako:

Miejsce pracy: Wrocław, Warszawa, Rzeszów

Zadaniem Administratora będzie zapewnienie pełnego wsparcia i utrzymania dla infrastruktury IT, obejmującego sprzęt, system operacyjny i zainstalowane oprogramowanie.

Zakres zadań:

  • Nadzorowanie pracy serwerów, edycja danych,
  • Administrowanie kontami użytkowników,
  • Konfiguracja komputerów,
  • Instalowanie oprogramowania,
  • Dbanie o bezpieczeństwo systemu i danych,
  • Nadzorowanie, wykrywanie i eliminowanie nieprawidłowości,
  • Współpraca ze specjalistami z Data Center we Francji, przy pracach instalacyjnych, konfiguracyjnych i naprawczych,
  • Pomoc wdrożeniowa i szkolenie użytkowników systemu.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne,
  • Znajomość języka francuskiego i angielskiego,
  • Administrator Windows Server,
  • Znajomość VEEAM backup, Sharepoint, SQL,
  • Doświadczenie w administrowaniu systemami Windows, Linux,
  • Znajomość protokołów sieciowych (PHP, TCP/IP, HTTP, FTP, SMTP, SSL, itp.) oraz języków skryptowych (bash, python, awk).
  • Znajomość systemu MySQL, SQL Server, Access,
  • Certyfikaty: MCP, MCSA, MCSE, CCNA, CCSA,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do wykonywanych czynności i doświadczenia,
  • Pracę w międzynarodowym zespole oraz możliwość praktykowania języków obcych w pracy,
  • Pakiet benefitów,
  • Wsparcie i wiele ciekawych, zawodowych wyzwań.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.