Administrator Systemów Informatycznych

Klient infoPraca.pl

Warszawa, mazowieckie

Firma z branży e-commerce poszukuje kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • rozwiązywanie zgłoszeń pracowników oraz wspieranie ich w pracy z systemami firmy (I linia wsparcia)
  • dbanie o poprawne działanie komputerów, serwerów, sieci komputerowej oraz urządzeń peryferyjnych
  • instalacja, konfiguracja oraz aktualizacja sprzętu i oprogramowania

Wymagania:

  • minimum dwuletnie doświadczenie w pracy z systemami Windows na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość systemów Windows 7, 8, 10 oraz pakiet Microsoft Office
  • znajomość Windows Server, Active Directory, GPO, WSUS
  • znajomość protokołu TCP/IP oraz budowy i działania sieci LAN
  • mile widziana znajomość SCCM, Exchange, Office 365
  • dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • interesującą i samodzielną pracę w szybko rozwijającej się firmie
  • możliwość pracy z nowoczesnymi technologiami
  • profesjonalne szkolenia
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole w miłej i przyjaznej atmosferze

Oferujemy umowę o pracę.

W aplikacji prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie na potrzeby rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997, Dz.U.133, Poz.883.

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Warszawa
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.