Administrator Systemów Informatycznych

JW Projan S.A.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

• Zapewnienie bezpieczeństwa sieciowego
• Administracja środowiskiem serwerowym i stacjami roboczymi
• Odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie działu IT
• Zarządzanie kontami użytkowników
• Wspomaganie pracowników w prawidłowym korzystaniu z zasobów
• Administrowanie i kontrolę baz danych
• Tworzenie kopii bezpieczeństwa oraz kopii archiwalnych
• Administracja cyfrową centralą telefoniczną

Wymagania

• Wykształcenie minimum średnie informatyczne (preferowane studia wyższe o profilu informatycznym)
• 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
• Bardzo dobra znajomość systemów MS Windows 7, w tym Windows 2008 Serwer
• Dobra znajomość silników baz danych MSSQL orz My SQL
• Bardzo dobra znajomość zagadnień dotyczących budowy i funkcjonowania sieci komputerowych LAN oraz sprzętu sieciowego
• Bardzo dobra znajomość budowy i działania komputerów oraz sprzętu peryferyjnego
• Mile widziana znajomość języka angielskiego
• Umiejętność komunikacji i współpracy w zespole
• Umiejętność analitycznego myślenia
• Prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Spółka inwestycyjno-zarządcza, działająca w prężnie rozwijającej ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/12/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 500PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - ERP, Praca IT - Programowanie / Analizy