Administrator Systemów Informatycznych

Centrum Druku Sp. j.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jeśli jesteś osobą energiczną, świetnie dogadujesz się z innymi, a kontrolowanie wielu tematów na raz to dla Ciebie norma - mamy świetną wiadomość - ta praca jest dla Ciebie!

Jeśli dodatkowo lubisz wykazywać inicjatywę, potrafisz dotrzymywać terminów i pasjonują Cię nowe technologie, masz spore szanse, aby dołączyć do naszego zespołu IT i Rozwoju Biznesu.

Praca Administratora Systemów Informatycznych obejmuje m.in. czynny nadzór nad wewnętrznymi zasobami ICT, w tym, wdrażanie zabezpieczeń informatycznych oraz monitorowanie efektywności i wydajności oraz optymalizacja obecnie eksploatowanych systemów, prowadzenie bieżących prac konserwacyjnych, planowanie i kontrolowanie działań podwykonawców, a także odpowiedzialność za implementowanie nowych rozwiązań z zakresu systemów i infrastruktury IT.

Obowiązki na stanowisku:

• Bieżące wsparcie techniczne w siedzibie firmy i pozostałych lokalizacjach,

• Samodzielna realizacja oraz delegowanie zadań (ticketów) do podwykonawców,

• Nadzór nad siecią LAN/WAN oraz infrastrukturą teleinformatyczną,

• Administracja systemami Windows, Windows Server,

• Monitorowanie pracy systemów ICT, identyfikacja zagrożeń ciągłości pracy oraz skuteczne przeciwdziałanie awariom,

• Współpraca z dostawcami usług serwisowych i wsparcia technicznego,

• Dokumentowanie konfiguracji systemów oraz jej zmian,

• Współpraca z zespołem przy projektach obejmujących obszar IT,

• Nadzór nad projektami informatycznymi z zakresu wewnętrznego systemu ERP (enova).

Oferujemy:

• Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,

• Komfortowe warunki pracy - nowoczesny biurowiec Centrum Druku zapewni Ci dostęp do wielu udogodnień w tym najwyższy antysmogowy stopień oczyszczania powietrza,

• Biura położone blisko Centrum - okolice ul. Kuklińskiego - 10 minut tramwajem od Dworca Głównego

• Przyjazna atmosfera pracy - zaangażowany i zgrany zespół,

• Możliwość doskonalenia, udział w interesujących projektach i szkoleniach,

• Elastyczne godziny pracy,

• Pakiet benefitów: cykliczne konkursy z nagrodami, coroczne imprezy z atrakcjami, paczki i bony świąteczne, regularna dostawa owoców do firmy,

• Możliwość wykupienia na preferencyjnych warunkach: ubezpieczenia na życie, opieki medycznej, karty sportowej,

• Preferencyjne warunki zakupu produktów z oferty Centrum Druku,

• Stabilne warunki zatrudnienia – umowa, pełny etat lub współpraca B2B.

Zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń (CV)

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Druku s.j. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997, Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.).

Pozostawiamy sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty kandydatów.

Wymagania

• Znajomość zagadnień sieciowych LAN/WAN [TCP/IP, VoIP],

• Umiejętność analizy rozwiązań pod kątem możliwości wymiany danych pomiędzy systemami ICT,

• Doświadczenie w realizacji prac administracyjnych w przedsięwzięciach informatycznych i w przygotowywaniu dokumentacji technicznej,

• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

• Min. wykształcenie średnie,

• Czynne prawo jazdy kat. B.

Dodatkowo:

• Dbałość o detale, systematyczność i orientacja na rezultaty,

• Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu,

• Dyspozycyjność, inicjatywa i zaangażowanie,

• Zdolności analityczne i umiejętność wnioskowania na podstawie danych,

• Komunikatywność, jasne formułowanie przekazów w mowie i piśmie.

Prezentacja firmy

Firma Centrum Druku od 1999 roku zajmuje się dostarczaniem na ryn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - ERP