Administrator Systemów Informatycznych

NOVOMATIC Technologies Poland S.A.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy krakowskim centrum R&D i już od 20 lat realizujemy projekty IT z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, w tym m. in Java8, C++, C#, .NET, MS SQL czy JavaScript. Na pokładzie mamy prawie 300-tu specjalistów IT, którzy tworząc interdyscyplinarne, samoorganizujące się zespoły pracują nad projektami rozwoju aplikacji i systemów IT z wykorzystaniem metodyk zwinnych. Korporacyjnym procedurom mówimy stanowcze nie. Cenimy sobie dobrą atmosferę, kumpelskie relacje i wymianę wiedzy. Do tego wszystkiego pracujemy w ciekawej i rzadko spotykanej na polskim gruncie branży rozrywki, gier losowych i systemów loteryjnych. A to tylko mały kawałek tego, co mamy Ci do zaoferowania…

Kogo szukamy?

Co będziesz robić?

  • Bezpośrednie oraz zdalne wsparcie techniczne użytkowników w zakresie:
    • utrzymania i rozwoju infrastruktury systemowej (w szczególności systemy Linux i stos aplikacyjny atlassian - Jira/Confluence/Crowd)
    • elementów sieci komputerowych
  • Instalować i konfigurować sprzęt komputerowy
  • Tworzyć i utrzymywać dokumentację, rejestry, analizować procesy biznesowe i opracowywać instrukcje
  • Konfigurować sieci TCP/IP
  • Zarządzać uprawnieniami, dostępami i kontami
  • Analizować logi

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Wykształcenia technicznego - preferowane informatyczne
  • 3+ doświadczenia w utrzymaniu i administracji systemów Linux (CentOS/Fedora/RHEL/Ubuntu)
  • Bardzo dobrej znajomości Apache/NGINX/Haproxy; Tomcat; PostgreSQL; shell scrypting (bash/Phyton/Perl)
  • Przynajmniej podstawowej znajomości technologii wirtualizacji (VMware/Hyper-V)
  • Język angielski – min B2
  • Inicjatywy i zaangażowania
  • Sumienności i efektywności, samodzielności w działaniu i doskonałej organizacji pracy
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacji i współpracy w zespole
  • Gotowości do pełnienia dyżurów

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość zagadnień sieciowych (VLAN/routing/IP)
  • Znajomość systemów monitoringu np. Zabbix/Nagios/Cacti itp.
  • FreeIPA
  • Praktyczne doświadczenie w administracji systemów hostujących aplikacje Confluence/Jira/Crowd/Hipchat/Bamboo/Bitbucket itp.
  • Zdolności diagnostyki problemów wydajnościowych systemów operacyjnych, baz danych
  • Elastisearch/Shared storage/GlusterFS/NFS/keepalived/LVS

Zapewnimy Ci:

  • Opieka medyczna Medicover lub PZU
  • Ubezpieczenie PZU
  • Karta Multisport, sponsoring firmowej drużyny biegaczy
  • Darmowe lektoraty w firmie albo dofinansowanie do kursów językowych
  • Szkolenia, konferencje, meetupy
  • Dopłata do obiadów, owoce i warzywa, zdrowe przekąski, pyszna kawa
  • Stół bilardowy, piłkarzyki
  • Wyjazdy i imprezy integracyjne, gry planszowe, grille na tarasie firmowym, budżet integracyjny dla każdego teamu
  • Parking – darmowy, dostępny dla wszystkich
  • Parking rowerowy
  • Możliwość pracy z domu - jeden dzień w tygodniu, w piątki praca do 13:00

Prezentacja firmy

Jesteśmy krakowskim centrum R&D i już od 20 lat realizujemy projekty IT ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - ERP, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Kontrola jakości