Administrator Systemów Informatycznych

E4B Sp. z o.o.

62-277 POZNAŃ, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Aktualnie poszukujemy dla naszego klienta kandydatów na stanowisko:

Administrator Systemów Informatycznych Praktyka

Zakres obowiązków:
• utrzymanie infrastruktury serwerowej,
• administracja i utrzymanie systemu intranetowego i komunikacyjnego,
• rozwiązywanie problemów sieciowych i serwerowych.

Wymagania

Wymagania:
• bardzo dobra znajomość administracji systemami Linux i Windows,
• bardzo dobra znajomość typowych usług sieciowych,
• bardzo dobra znajomość zagadnień bezpieczeństwa IT,
• dobra znajomość języka angielskiego.
Atuty:
• znajomość systemów CMS,
• umiejętność współpracy ze wsparciem producentów oprogramowania przez system ticket’owy,
• umiejętność programowania (Java, PHP, SQL),
• znajomość powszechnych technologii webowych (HTML, JS, CSS).

Oferujemy:
• pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• pracę w młodym, ambitnym zespole,
• możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego,
• stabilne warunki zatrudnienia oraz umowę o pracę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie szczegółowego CV podając w tytule maila nr referencyjny.

Zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883, prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji Centrum Zaawansowanych Technologii sp. z o. o. obecnie oraz w przyszłości”.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

E4B Sp. z o.o. jest spółką doradczą świadczącą dla swoich klient... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
3 miesięczny okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
1 800PLN - 2 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
uznaniowo
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems