Administrator Systemów Informatycznych- praktykant

Centrum Zaawansowanych Technologii Sp. z o.o.

60-529 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Aktualnie poszukujemy dla naszego klienta kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

• utrzymanie i rozwiązywanie problemów bieżącej infrastruktury sieciowej, sprzętowej oraz programowej

• administracja, utrzymanie oraz dokumentowanie procedur IT

Wymagania

Wymagania:
• bardzo dobra znajomość podstawowych standardów usług sieciowych (w tym w szczególności TCP/IP),
• bardzo dobra znajomość administracji systemami Windows Server od wersji 2008,
• bardzo dobra znajomość zagadnień bezpieczeństwa IT,
• dobra znajomość języka angielskiego.
• pozytywne podejście do współpracy zespołowej oraz chęć rozwijania swoich umiejętności

Atuty:
• wiedza potwierdzona certyfikatami mile widziana
• umiejętność programowania w dowolnym języku

Oferujemy:
• pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• pracę w nowoczesnym budynku wyposażonym w Centrum Danych
• pracę w doświadczonym zespole specjalistów i konsultantów IT
• możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
• stabilne warunki zatrudnienia oraz umowę o pracę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie szczegółowego CV podając w tytule maila nr referencyjny. Zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883, prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji Centrum Zaawansowanych Technologii sp. z o. o. obecnie oraz w przyszłości”.

Prezentacja firmy

Nobel Tower Centrum Zaawansowanych Technologii to zlokalizowany w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
3 miesięczny okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1 800PLN - 2 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
uznaniowo
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems