Administrator Systemów i Baz Danych

Cyclad Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Gdańsk

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Hardware / Information Systems

Dla naszego Klienta, dużego banku, działającego na polskim rynku od wielu lat, poszukujemy osób zainteresowanych wyżej wymienionym stanowiskiem.

Opis stanowiska:

• Wykonywanie instalacji i konfiguracji baz danych

• Wykonywanie upgrade’ów baz danych

• Usuwanie awarii baz danych

• Analizowanie przyczyn awarii baz danych

• Wykonywanie backupów i odtwarzań baz danych

• Planowanie pojemność baz danych

• Strojenie baz danych

• Wykonywanie rutynowych czynności obsługi baz danych

• Udział w budowaniu architektury rozwiązań baz danych

• Udzielanie konsultacji innym zespołom IT

• Instalacja struktur bazodanowych

• Budowanie monitoringu baz danych

• Obsługa procesów przetwarzań danych

• Tworzenie i utrzymywanie aktualności dokumentacji technicznej i procesowej

• Raportowanie dotyczące konfiguracji i wykorzystania baz danych

• Udział w dyżurach domowych

• Obsługa procesów ITIL w zakresie dotyczącym baz danych

Wymagania:

• Ukończone studia (lub planowane zakończenie studiów w najbliższym roku) o profilu informatycznym

lub pokrewnym

• Umiejętność podstawowej obsługi systemów Windows, Linux i Unix (interfejs linii komend)

• Umiejętność podstawowej administracji bazą danych : Informix, Oracle, MS SQL, Sysbase

• Umiejętność posługiwania się komendami języka SQL

• Umiejętność pracy w zespole

• Umiejętność pracy pod presją czasu

• Znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej

Mile widziane:

• Kilkuletnie doświadczenie w administrowaniu systemami operacyjnymi lub bazami danych

• Ukończenie kursów administracji baz danych

• Znajomość jednego z języków skryptowych

• Znajomość metodologii zarządzania ITIL

Oferujemy:

• Atrakcyjny pakiet benefitowy, obejmujący ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną, świadczenia świąteczne, możliwość dofinansowania wypoczynku oraz karty MultiSport/MultiBilet

• Możliwość udziału w licznych szkoleniach i działaniach rozwojowych, inicjatywach promujących zdrowy tryb życia oraz akcjach wolontariackich

• Pracę w stabilnej firmie notowanej na GPW oraz wyróżnionej znakiem HR Najwyższej Jakości

• Wyjątkową możliwość uczestnictwa w zmianie organizacyjnej

• Pracę w otwartej kulturze organizacyjnej, opartej na współpracy, wzajemnym szacunku oraz zaufaniu

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.