Administrator stron www

The First

Toruń, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Podstawowe obowiązki i wymagania:

- Znajomość CMS WordPressa i podstaw HTML

- Umiejętność instalowania stron opartych na powyższym CMS

- Umiejętność wdrażania gotowych szablonów zarówno WordPress jak i HTML

- Umiejętność przenoszenia stron pomiędzy serwerami

- Dbanie o poprawność funkcjonowania wielu stron www

- Aktualizowanie techniczne stron www

- Aktualizowanie treści na stronach www

- Wykonywanie kopii bezpieczeństwa

Dodatkowe obowiązki i wymagania:

- Podstawowa znajomość Photoshop

- Katalogowanie stron www

- Stały kontakt z portalami, nadzorowanie publikacji artykułów sponsorowanych

- Dobre zdolności komunikacyjne (praca w dynamicznym zespole)

Oferujemy:

- stabilne i długoterminowe zatrudnienie

- Przyjacielską atmosferę pracy

- Praca w młodym i prężnym zespole

- Naszą otwartość na Twoje pomysły, usprawnienia

- Dodatkowe success fee dla wybranych projektów

Dokumenty aplikacyjne (CV oraz list motywacyjny)

prosimy przesyłać za pomocą formularza infopraca.pl

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Pozdrawiamy, zespół The-First.pl.

Prezentacja firmy

The First to zespół ekspertów w zakresie reklamy w Internecie, kt... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 200PLN - 1 900PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce