Administrator Storage/SAN

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1118135

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla jednego z naszych Klientów - firmy z branży telekomunikacyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Administratora Storage/SAN

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)

Stawka: 650-700 pln netto+vat/md

Zadania:
  • Projektowanie rozwiązań z udziałem macierzy dyskowych (blok, file, object)
  • Konfiguracja, projektowanie i rozwó architektury sieci SAN, konfiguracja
  • Zarządzanie macierzami dyskowymi i siecią SAN, monitorowanie poziomu wykorzystania
  • Analiza danych wydajnościowych i pojemnościowych z systemów w zakresie dotyczącym przestrzeni dyskowej
  • Ścisła współpraca z Klientami Wewnętrznymi oraz zespołem Capacity Management,
  • Wsparcie projektów instalacji/migracji systemów/serwerów

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub technicznym
  • Wcześniejsze doświadczenie w pełnieniu podobnej roli
  • Praktyczne doświadczenie w konfiguracji macierzy dyskowych wiodących producentów oraz przełączników SAN (mile widziane firmy Broadcom)
  • Doświadczenia w zarządzaniu, planowaniu i analizowaniu pojemności systemów
  • Doświadczenia w ewaluacji ofert dotyczących projektowanych rozwiązań IT
  • Znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie B2

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland