Administrator Sprzedaży

TNT Express Worldwide

Warszawa, mazowieckie

TNT Express jest częścią międzynarodowej grupy FedEx i jest jedną z największych firm kurierskich świata. Każdego dnia transportuje milion przesyłek: dokumentów, paczek, frachtów. Firma zarządza lotniczą i drogową siecią transportową w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce, w regionie Azji i Pacyfiku
oraz w obu Amerykach.
W 2015 TNT wypracowało 6,9 mld € przychodu.
TNT Express poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • wsparcie administracyjne dla wszystkich kanałów sprzedaży
  • wspieranie działań pracowników pionu sprzedaży
  • opracowywanie i przygotowywanie raportów oraz analiz umożliwiających efektywne zarządzanie sprzedażą
  • opracowywanie i kreowanie nowych rozwiązań / narzędzi wspierających sprzedaż
  • stała współpraca z pracownikami z innych krajów

Oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy w obszarze Administracji Sprzedaży lub Analiz Handlowych
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (w mowie i piśmie)
  • biegłej znajomość MS Office (w szczególności Excel i Access)
  • znajomości języka VBA i SQL
  • umiejętności analizowania złożonych zagadnień
  • samodzielności w rozwiązywaniu problemów
  • zdolności pracy pod presją czasu
  • umiejętności pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie w budowaniu narzędzi z wykorzystaniem SQL, MS Access, VBA
  • mile widziana znajomość MS SSIS, MS SSAS, MS SSRS

Oferujemy:

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole w globalnej organizacji cieszącej się uznaniem oraz szacunkiem klientów i należącej do liderów w branży
  • prywatną opiekę medyczną z pakietem dentystycznym
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • pakiet MultiBenefit/MultiSport
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.