Administrator/Specjalista ds. obsługi systemu call center

Selvoy

Kraków, małopolskie

Selvoy
Selvoy

Od: Selvoy
Miejsce pracy: Kraków

W Tivron zajmujemy się outsourcingiem w obszarze sprzedaży i obsługi klienta. Nasz zespół tworzą ludzie traktujący sprzedaż z pasją, dla których trudny projekt nie istnieje. Cechuje nas otwartość na wyzwania oraz inicjatywa!

Aktualnie powiększamy nasz zespół operacji. Poszukujemy osoby do obsługi głównego systemu cc, na którym pracują konsultanci.

Kraków

Twoje zadania:

  • Współpraca z zewnętrznym dostawcą świadczącym usługi w zakresie systemu cc.
  • Analiza bieżących potrzeb oraz realizacja działań w zakresie optymalizacji wykorzystania systemu.
  • Identyfikacja pojawiających się nieprawidłowości w systemie, ich analiza oraz eliminowanie – samodzielnie i/lub przy współpracy z zewnętrznym dostawcą.
  • Przeprowadzanie testów celem wprowadzania zmian i usprawnień w systemie.
  • Wsparcie merytoryczne użytkowników w zakresie obsługi systemu

Oczekujemy od Ciebie:

  • Znajomości systemu Alfa vox.
  • Doświadczenia w pracy w branży call/contact center
  • Zmysłu analitycznego - potrafisz dostrzegać zależności, łączyć fakty i wyciągać wnioski.
  • Predyspozycji do samodzielnej pracy przy komputerze, wymagającej skupienia i skrupulatności.
  • Praktycznej znajomości MS Excel, która pozwoli na swobodną pracę z danymi.

Oferujemy:

  • Długotrwałą współpracę w szybko rozrastającym się dziale operacji.
  • Stałe godziny pracy (pn-pt, 8-16)
  • Możliwość wdrażania swoich pomysłów – inicjatywa to nasze drugie imię!
  • Dni, w których 8 godzin minie jak kwadrans
  • Szansę, aby pokazać na co Cię stać dzięki wielu zadaniom – w Tivron nie wiemy co to nuda
  • Niekorporacyjną atmosferę, dzięki której z radością przyjdziesz do pracy
  • Towarzystwo współpracowników, którzy wiedzą, że nie samą pracą człowiek żyje.
  • Umowę b2b/zlecenie w ramach formy zatrudnienia.

Zapraszamy do kontaktu!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez przycisk "Aplikuj".