Administrator sklepu internetowego

Wincor Sp. z o.o.

00-193 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Osoby zatrudnione będą odpowiedzialne za kompleksową obsługę i zarządzanie sklepem internetowym. Realizacją działań z zakresu marketingu internetowego i analizą efektywności prowadzonych projektów. Osoby będą także odpowiadały za segmentację bazy danych w ramach prowadzonych kampanii oraz monitorowały i analizowały zachowania klientów odwiedzających sklep.

Wymagania

Oczekiwania od kandydatów:

- przygotowywanie szablonów do systemu PrestaShop, WordPress na podstawie plików HTML i CSS.

- tworzenie i wdrażanie nowych modułów funkcjonalnych w programowaniu w języku PHP

- modyfikowanie i utrzymanie istniejących wdrożeń

- instalowanie i konfiguracja wtyczek

- tworzenie stron internetowych

- codzienna obsługa dwóch sklepów internetowych (dodawanie produktów, wstawianie grafiki).

Oczekujemy również precyzyjności, bardzo ważna jest dla nas lojalność, budowanie pozytywnych relacji i umiejętność pracy zespołowej.

Minimum roczne doświadczenie w kompleksowej obsłudze sklepu internetowego oraz znajomość narzędzi analitycznych: Google Analytics oraz Google Tag Manager. Wykształcenie minimum licencjat.

Oferujemy szybkie wprowadzenie i wsparcie we wdrożeniu oraz bardzo dynamiczny rozwój dla osób zaangażowanych. Zapewniamy wszystkie nowoczesne narzędzia pracy.

Praca na pół etatu/etat.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Proszę o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.)".

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą działającą w branży e-commerce i akcji promocyjnyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/01/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy