AKRON Lucyna i Adam Kinal Spółka Jawna
AKRON Lucyna i Adam Kinal Spółka Jawna AKRON Lucyna i Adam Kinal Spółka Jawna AKRON Lucyna i Adam Kinal Spółka Jawna AKRON Lucyna i Adam Kinal Spółka Jawna AKRON Lucyna i Adam Kinal Spółka Jawna AKRON Lucyna i Adam Kinal Spółka Jawna AKRON Lucyna i Adam Kinal Spółka Jawna
Firma Akron, oferująca rozwiązania teleinformatyczne dla biznesu,
poszukuje osoby na stanowisko:

Administrator Sieci

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Zarządzanie rozległymi sieciami LAN i WAN o zróżnicowanej charakterystyce zaawansowania w klasie biznesowej i operatorskiej,
  • Administracja routerami i serwerami usługowymi (system Linux i pochodne), centralami telefonicznymi IP-PBX oraz urządzeniami aktywnymi (m.in. switche zarządzalne, sieci bezprzewodowe, urządzenia embedded),
  • Dobór, konfiguracja i testy sprzętu sieciowego i serwerowego,
  • Zapewnienie bezpieczeństwa i stabilności całej infrastruktury informatycznej,
  • Wsparcie Klientów i Partnerów biznesowych w realizacji projektów, utrzymaniu infastruktury oraz rozwiązywaniu problemów technicznych,
  • Czynny i bezpośredni udział w projektowaniu oraz rozwijaniu infrastruktury teleinformatycznej.

Wymagania:

  • Dobrej znajomości zagadnień sieciowych w pełnym zakresie modelu OSI,
  • Dobrej znajomości systemów linuksowych oraz popularnych rozwiązań serwerowych (otwartoźródłowych),
  • Znajomości tematyki i rozwiązań VoIP (oprogramowanie, sprzęt),
  • Znajomości języka angielskiego, pozwalającej na bezproblemowe czytanie dokumentacji technicznej oraz porozumiewanie się w stopniu podstawowym,
  • Mile widziane będzie zorientowanie w sytuacji i procesach zachodzących na rynku telekomunikacyjnym.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w zespole profesjonalistów, w prężnie rozwijającej się firmie,
  • Dostęp do nowoczesnych i interesujących rozwiązań technicznych,
  • Przyjazne miejsce pracy z długoletnią perspektywą zatrudnienia,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat,
  • Godziny pracy 8:00 - 16:00,
  • Możliwość rozwinięcia własnych umiejętności zawodowych oraz osobistego zaangażowania w projekty.