Administrator Sieci

VLOG 1

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dla jednego z naszych klientów – jednej z największych w Polsce firm z sektora bankowo-finansowego poszukujemy kandydatów na stanowisko Administratora Sieci Komputerowej.

Zakres obowiązków:

  • Identyfikacja i rozwiązywanie problemów sieciowych, zarządzanie infrastrukturą sieciową
  • Migracja sieci i konfiguracji
  • Monitorowanie pracy urządzeń sieciowych, analiza zdarzeń, lokalizacja błędów, optymalizacja wydajności i rozwój infrastruktury teleinformatycznej

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe, preferowane w zakresie systemów informatycznych
  • Dobra znajomość działania stosu protokołów TCP/IP, protokołów routingu dynamicznego
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w administrowaniu siecią i co najmniej roczne z serwerami pod kontrolą systemu Windows
  • Umiejętność programowania pozwalająca na automatyzację konfiguracji sieci
  • Znajomość j. angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej
  • Umiejętność analitycznego myślenia

Mile widziane certyfikaty z zakresu administrowania urządzeniami CISCO (CCNA lub wyższy stopień)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o B2B
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne
  • Kartę sportową
  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy
  • Przyjazną atmosferę pracy

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą realizującą projekty informatyczne dla sektora ban... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems