Opis stanowiska pracy

Kancelaria Prawna Skarbiec - lider w doradztwie strategicznym dla przedsiębiorstw. Oferujemy kompleksową obsługę prawną, podatkową i księgową. Tylko na przestrzeni ostatnich trzech lat świadczyliśmy usługi na rzecz ponad tysiąca firm, reprezentując je w sprawach o łącznej wartości ponad sześciu miliardów złotych. Od lat jesteśmy wyróżniani w prestiżowych zestawieniach firm prawniczych w Polsce i na świecie.

Poszukujemy samodzielnego specjalisty IT zainteresowanego stałą współpracą na polu obsługi informatycznej w biurze w Warszawie. Do głównych obowiązków w/w osoby będzie należało administrowanie siecią firmy (55 stacji roboczych).

Zakres obowiązków:

  • Service desk: instalacja i aktualizacja oprogramowania na ok. 55 stanowiskach roboczych, rozwiązywanie bieżących problemów użytkowników, nadzorowanie i uzupełnianie stanów zasobów sprzętowych i systemowych w biurze.
  • Administracja siecią IT: zarządzanie domeną Active Directory, archiwizacja danych, backupy, opieka nad serwerem i urządzeniami peryferyjnymi, identyfikacja i rozwiązywanie problemów technicznych i systemowych, monitoring komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej.
  • Wykonywanie analiz i testów oraz wdrażanie uprawnień w obszarze IT.
  • Tworzenie i egzekwowanie procedur z zakresu IT.
  • Inwentaryzacja sprzętu i oprogramowania.
  • Stała współpraca z niezależnym administratorem ds. bezpieczeństwa IT i kierownikiem administracji w zakresie powyższych zadań.

Nasze oczekiwania:

  • Umiejętności poparte minimum 4 letnim doświadczeniem praktycznym, potwierdzone zatrudnieniem na podobnej funkcji.
  • Bardzo dobra znajomość: Active Directory, Windows Server, systemu operacyjnego Windows, produktów Cisco, programów antywirusowych, pakietu MS Office.
  • Wiedza z zakresu diagnozowania uszkodzeń sprzętu komputerowego.
  • Umiejętność szybkiego wyszukiwania rozwiązania problemu w Internecie oraz współpracy z serwisem producenta oprogramowania/sprzętu w celu rozwiązania problemu.
  • Znajomość architektury komputerów klasy PC (procesory, płyty główne, dyski, interfejsy, karty graficzne).
  • Biegła znajomość systemów MS Windows XP, 7, 10, itp., Office (mile widziane certyfikaty MCDST lub MCSA).
  • Znajomość: XHTML, XML, PHP, CSS, JAVA, MySQL. Sprawne posługiwanie się programem Photoshop bądź analogicznym.
  • Znajomość zagadnień związanych z budową i konfiguracją sieci LAN/WLAN.
  • Samodzielność, staranność i dynamizm w wykonywaniu zadań, umiejętność ustalania priorytetów oraz pracy pod presją czasu, odpowiedzialność.
  • Dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum A2.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin.
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i kompetencji.
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych: opiekę medyczną LuxMed z bezpłatną usługą stomatologiczną, lekcje języka angielskiego oraz kartę sportową Benefit.

Kandydatów spełniających kryteria podane w ogłoszeniu prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych składających się z CV i listu motywacyjnego poprzez przycisk "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Kancelaria Prawna Skarbiec - lider w doradztwie strategicznym dla... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - ERP