Administrator Sieci

Hays Poland

Kraków, małopolskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1109067

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Administratora Sieci

Lokalizacja: Kraków
Forma współpracy: kontrakt B2B
Stawka: 550-650 pln netto+vat/md

Zadania:
  • Administrowanie siecią bankową
  • Udzielenie wsparcia użytkownikom w ramach II lini wsparcia Service Desk
  • Współpraca z innymi działami

Wymagania:
  • Wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość protokołów TCP/IP, protokołów routingu dynamicznego
  • Umiejętność zarządzania routerami oraz przełącznikami (Catalyst, Nexus) Cisco
  • Umiejętność zarządzania firewallami Cisco oraz Checkpoint
  • Umiejętność zarządzania siecią bezprzewodową
  • Znajomość narzędzi do monitoringu i diagnozowania sieci
  • Angielski B2

Oferujemy:
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport
  • Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych
  • Elastyczność formy zatrudnienia – umowa podwykonawcza (B2B) lub umowa zlecenie
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland