Opis stanowiska pracy

Konfiguracja urządzeń w L2 i L3
Zapewnienie nieprzerwanego, bezawaryjnego i bezpiecznego funkcjonowania sieci
Administracja i zarządzanie systemami IT

Wymagania

Szukamy Administratora Sieci o zaawansowanych kompetencjach w zarządzaniu siecią MAN
Wyższe wykształcenie preferowane kierunki telekomunikacyjne lub teleinformatyczne,
Co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
Bardzo dobra znajomość zagadnień sieciowych,
Bardzo dobra znajomość systemu GNU/Linux,
Dobra znajomość systemów Windows,

Dodatkowym atutem będzie:
Umiejętność programowania skryptowego (Python, Perl, PHP, Bash lub inny),
Certyfikaty CCNA/CCNP,
Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznych.
Bardzo dobra znajomość LAN, WAN, VLAN, ,Doświadczenie w pracy z systemem zgłoszeń
Samodzielność i odpowiedzialność za zadania
Zainteresowanie na nowe technologie
Chęć do pracy
Poznawanie nowego
Chęć do uczenia się
Pasja do informatyki i komputerów

Prezentacja firmy

SEEV to jeden z najszybciej rozwijających się operatorów telekom... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja