Administrator sieci komputerowej

FD Tech

54-130 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

W FDtech zajmujemy się projektowaniem i realizacją inteligentnych domów. Poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. sieci komputerowych.

Dołącz do naszego zespołu!

Twoje zadania na tym stanowisku:

  • projektowanie i realizacja sieci komputerowej w obiektach rezydencjalnych oraz budynkach użyteczności publicznej powiązanych z systemami automatyki budynkowej
  • projektowanie szaf teletechnicznych
  • administracja i zarządzanie instalacjami sieciowymi
  • diagnostyka i rozwiązywanie problemów sieciowych
  • współpraca z działem technicznym w zakresie projektowania i wdrażania systemu automatyki budynkowej

Czego oczekujemy:

  • minimum rocznego doświadczenia zawodowego związanego z technologiami sieciowymi
  • wiedzy w zakresie mediów przewodowych i bezprzewodowych
  • znajomości sieci LAN/WLAN i urządzeń sieciowych, zwłaszcza od strony konfiguracji i zarządzania
  • znajomości produktów Mikrotik i Ubiquiti
  • znajomości protokołów TCP/IP, SIP, DHCP, DNS
  • umiejętności szybkiego uczenia się
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • prawa jazdy kat. B

Mile widziane:

  • znajomość systemu Linux
  • ukończone kursy Cisco CCNA
  • znajomość urządzeń klasy Soho/enterprise

Co oferujemy w zamian?

  • możliwość pracy przy ciekawych projektach związanych z inteligentnymi budynkami
  • szkolenia wewnętrzne oraz certyfikowane
  • możliwość uczestnictwa w targach branżowych krajowych oraz zagranicznych
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się branży nowych technologii
  • codzienną kawę i herbatę w doborowym towarzystwie (tak, to o naszej ekipie ;)

Jeśli wiesz, że to praca dla Ciebie - wyślij do nas swoje CV.

Wymagania

Pamiętaj o umieszczeniu w CV klauzuli zezwalającej na przetwarzanie danych osobowych.

Prezentacja firmy

Firma FDtech Inteligentne budynki zajmuje się projektowaniem, programowa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems