Opis stanowiska pracy

- administrowanie sieciami informatycznymi
- obsługa informatyczna klientów

Wymagania

- Bardzo dobra znajomość środowiska Windows 2008/2012
- Znajomość Microsoft Exchange Server i Active Directory
- Znajomość sieci LAN/WAN, protokołu TCP/IP, VPN, VLAN
- Umiejętność wirtualizacji środowiska Windows 2012
- Umiejętność diagnozowania i lokalizowania problemów sieciowych
- Prawo jazdy kategorii B
Mile widziane:
- Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
- Znajomość platformy MS SQL Server
- Obsługa oprogramowania typu CAD
- Znajomość systemu Comarch ERP XL

Prezentacja firmy

Firma Telnet powstała w 1999 roku. Posiadamy siedzibę w Katowicac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems