Administrator sieci i systemów IT (LAN WAN)

Hays Poland

Wrocław, dolnośląskie

Hays Poland

Wrocław
Wrocław
NR REF.: 1088217

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta, dostarczającego rozwiązania IT dla różnych sektorów, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Administrator sieci i systemów IT

Lokalizacja: Wrocław
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B, zatrudnienie przez Hays Poland)
Wynagrodzenie: 350 - 620 zł dziennie (do negocjacji, wynagrodzenie jest zależne od doświadczenia oraz umiejętności Kandydata)

Zadania:
- administracja serwerowymi systemami operacyjnymi Linux/Unix
- administracja sieciami LAN i WAN
- konfiguracja i nadzorowanie uprawnień i dostępu użytkowników do sieci
- zarządzanie środowiskami wirtualnymi

Wymagania:
- wykształcenie wyższe - preferowane Informatyka, Telekomunikacja
- bardzo dobra znajomość zagadnień sieciowych
- wiedza z zakresu LAN/WAN
- dobra znajomość zagadnień sieciowych
- dobra znajomość systemów Linux/Unix
- znajomość języka angielskiego

Mile widziane:
- znajomość języków skryptowych Perl/Python/Shell
- certyfikat CCNA/CCNP

Oferujemy:
- Długoterminową współpracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności
- Udział w wielu, dynamicznie rozwijających się projektach
- Znaczącą szansę na rozwój wiedzy oraz posiadanych umiejętności
- Dostęp do prywatnej opieki medycznej oraz Kartę Benefit MultiSport

Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania swojego CV za pomocą przycisku APLIKUJ
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland