Administrator sieci i systemów informatycznych

HEUTHES Sp. z o.o.

Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

 Oferujemy

  • pracę przy zaawansowanych technologicznie, dużych projektach informatycznych,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne warunki finansowe,
  • elastyczny czas pracy,
  • pomoc mieszkaniową.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (magisterskie) lub student ostatniego roku,
  • bardzo dobra znajomość systemów Linux oraz Windows,
  • bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z sieciami, bezpieczeństwem oraz sprzętem komputerowym,
  • umiejętność projektowania złożonych platform informatycznych,
  • znajomość problematyki wirtualizacji (KVM, Docker),
  • znajomość administracji relacyjnymi bazami danych (SQL),
  • znajomość administracji Apache, Tomcat,
  • zdolności analityczne i projektowe,
  • dyspozycyjność,
  • skrupulatność,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w grupie.

Prezentacja firmy

Firma HEUTHES Sp. z o. o. istnieje na rynku oprogramowania dla bankowośc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - ERP