Administrator serwerów LINUX

CONER ELECTRONIC

Mikołów, śląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy zdalnego administratora serwerów LINUX Debian.
Praca całkowicie zdalna polega na opiece nad kilkoma systemami jak i również modyfikacji ich konfiguracji.
Poszukujemy administratora, który dysponuje na tyle wolnym czasem, że w wypadku usterki lub innych poważniejszych problemów z systemem operacyjnym jest w stanie przystąpić do działania w jak najkrótszym czasie np. 1-2 godziny od momentu zgłoszenia. Poza tym znajdzie kilka godzin wolnego czasu w tygodniu na wykonanie różnego rodzaju zleconych prac.
Praca na umowę zlecenie, lub umowę o dzieło. Mile widziana współpraca na zasadzie wystawiania faktur VAT.
UWAGA! Poszukujemy kogoś kto wie, że będzie miał dla nas czas na dłuższą współpracę i nie stwierdzi za kilka miesięcy, że nie ma czasu na wykonanie zlecenia bo jest "zawalony robotą".

Wymagania

- perfekcyjna znajomość systemu LINUX dyst. Debian
- znajomość środowiska ISP Config
- znajomość protokołu TCP/IP
- perfekcyjna znajomość zagadnień związanych z routingiem w średniej wielkości sieci internetowej
- mile widziana znajomość systemów MikroTik
- znajomość baz danych
- znajomość zagadnień związanych z administracją www, poczta

Prezentacja firmy

NASZASIEC.PL świadczy usługi internetowe od blisko 12 lat, aktualnie kon... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/07/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
możliwe
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems