Opis stanowiska pracy

Do jego podstawowych zadań będzie należało:

  • zarządzanie i rozwój infrastruktury sieciowej,
  • instalacja, konfiguracja i administracja systemami operacyjnymi Linux,
  • identyfikacja i rozwiązywanie problemów sieciowych, jak również problemów związanych z oprogramowaniem oraz sprzętem,

Oczekiwania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w administracji serwerami Linux, koniecznie w firmie hostingowej,
  • umiejętność tworzenia skryptów w Bashu i Perlu
  • doświadczenie w administracji serwerami WWW, SMTP, FTP, SQL, DNS,
  • doświadczenie w zakresie wsparcia infrastruktury sieciowej,
  • bardzo dobra znajomość zagadnień sieci LAN/WAN,
  • znajomość zasad projektowania sieci,
  • znajomość narzędzi do monitorowania bezpieczeństwa i wydajności serwerów
  • znajomość rozwiązań, systemów i urządzeń sieciowych
  • znajomość konfiguracji usług hostingowych,
  • znajomość zagadnień domenowych na poziomie administratora

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Biuro w centrum Krakowa,
  • Możliwość własnego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • Zespół fachowców do dyspozycji, pomocy i wspólnej zabawy (turnieje na xBoxie, paintball, kręgle, grille, gokarty itp.),
  • Garść dodatków, które uprzyjemniają pracę i życie (work-life balance ma znaczenie)

Prezentacja firmy

Grupa Adweb to agencja marketingu zintegrowanego zajmująca się komplekso... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Konsulting